W ENERGENTICS OTRZYMUJESZ WYNAGRODZENIE ZA ROZMAWIANIE Z LUDŹMI ...

... POPIJAJĄC

FIRMOWĄ KAWĘ

TO NAJPROSTSZY SPOSÓB

NA DODATKOWY DOCHÓD

Za skierowanie rozmowy na właściwy temat, Firma przygotowała osiem sposobów zarabiania, które szczegółowo są omówione w załączonym wideo, na końcu tej strony.

Zarobione prowizje przelewane są na Kartę Visa, którą możesz płacić za zakupy lub wypłacać gotówkę w dowolnych bankomatach.

Od czego zacząć?

Rozpocznij od założenia darmowego konta i ustal plan działania

Otrzymasz swoją stronę www, dostęp do materiałów reklamowych, swój link referencyjny i biuro online. Możesz polecać produkty i otrzymywać prowizję.

Za zarejestrowane zakupy pakietów startowych, Firma wypłaca nam 15%,

czyli od 15 - 150 USD

Za każde przekroczenie awansu, firma wypłaca dodatkowe pieniądze.

Aby otrzymać Bonus Awansu, wystarczy go utrzymać przez 30 dni.

 

Połączenie prowizji za rejestrację pakietu z bonusem za awans daje możliwość zarobienia od 10 do ok. 20 tysięcy złotych.


Po osiągnięciu rangi Platinum Elite, pojawiają się ciekawe, dodatkowe bonusy.

Miesięczne stałe dochody od 500 USD do 5000 USD

Czy to jest interesujące?

Wideo przedstawia szczegóły planu wynagrodzeń i wszystkie osiem sposobów zarabiania. Zapraszam.

Zakładając darmowe konto, nie masz żadnych obowiązków ani zobowiązań. Jeśli zdecydujesz się na zakup produktu, możesz pozostać "klientem jednorazowym", a nawet skorzystać z gwarancji satysfakcji, jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań. Ale nie odbieraj swoim znajomym możliwości poznania tej technologii. Niech sami zdecydują co z tą informacją zrobić.

Wystarczy zarejestrować 20 osób z własnego linku referencyjnego, by otrzymywać profity wynikające z uzyskania najwyższej kwalifikacji w planie wynagrodzeń.

Mogę Ci to ułatwić

Produkty ENERGENTICS nie służą leczeniu czy sugerowaniu leczenia. Prezentacja pokazuje nową technologię i możliwości biznesowe.

Copyright 2019 Wszelkie prawa zastrzezone.
Polityka Prywatności.

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.