Rower Elektryczny "Interbike" spełni Twoje marzenia.

Doskonały dla ludzi zdrowych i pomocny osobom z problemami zdrowotnymi.

 Powody dla których zaczynamy jeździć na e-rowerze:

 • Niski koszt przejazdu - Naładowanie baterii do pełna to ok. 30gr. Wystarcza na pokonanie 30-100km, w zależności od modelu. A ile kosztuje paliwo do innych pojazdów?
 • Szybka, płynna jazda - Kiedy w godzinach szczytu kierowcy samochodów tracą nerwy w korkach, e-bike wykorzystuje ścieżki rowerowe, których jest coraz więcej.
 • Kondycja - Wspomagając silnik lekkim pedałowaniem poprawiamy kondycję.
 • Wspinaczka - Dobry e-bike skutecznie spłaszcza wzgórza. Wspomagając silnik lekkim pedałowaniem, łatwo pokonasz duże wzniesienia. Uczucie jest cudowne!
 • Pewność siebie - Jadąc nawet na daleką wycieczkę, jesteś spokojny, że jeśli wyczerpie ci się akumulator, będziesz miał dość sił, aby dopedałować do celu. Pełen komfort psychiczny!
 • Rehabilitacja - Są wspaniale pomocne przy problemach kardiologicznych, schorzeniach układu ruchu i innych chorobach osób niepełnosprawnych.

Lista podstawowych wskazań medycznych, przy których wskazane jest używanie rowerów elektrycznych do rehabilitacji:

 • Pacjenci z chorobą zwyrodnieniową, bólami bioder, kolan, stóp. 
 • Osoby po alloplastykach, protezach stawów kończyn dolnych.
 • Rekonwalescenci po złamaniach i innych urazach.
 • Osoby z niewydolnością mięśniową.
 • Pacjenci kardiologiczni z ustabilizowaną chorobą wieńcową, rekonwalescenci kardiologiczni pod kontrolą kardiologa, i wiele innych, o których Państwo wiecie dużo lepiej od nas “technicznych”.

Nasze rowery mogą być dla każdego!

Dla ludzi młodych, w średnim i starszym wieku. Naszym klientom zawsze powtarzamy: „Jeśli jesteś osobą zdrową i pełną sił, zaczynaj jazdę rowerem elektrycznym jak na rowerze klasycznym. Pedałuj jak najdłużej i dopiero kiedy na widok podjazdu przez myśl przechodzi Ci zejście z siodełka, to najlepszy moment na przekręcenie kluczyka w stacyjce i wspaniałą pomoc silnika.” A ta chwila sprawia wszystkim wiele radości. Nasze rowery elektryczne nie tylko służą naszym klientom do rekreacji. Wiemy, że wielu z nich dojeżdża e-rowerami codziennie do pracy. Jeden z naszych pierwszych klientów, weteran gdańskich ścieżek rowerowych, pokonuje na Interbike’u ok. 10.000 km rocznie. Wielu osobom nasz sprzęt służy do wyjazdów za miasto, na działkę, ryby i po zakupy. "Składaki" są kupowane również na jachty i do aut campingowych.

Szczegłowe opisy jedenastu rowerów, znajdują się na stronie sklepu.

Aby zapoznać się z opisami i zrobić zakupy, - należy być zarejestrowanym. Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojego konta, skorzystaj z linku osoby która Cię tu skierowała i utwórz konto. Proszę w formularz rejestracyjny wpisać adres email i wymyślone przez siebie hasło. Na pocztę przyjdzie link aktywacyjny, który należy potwierdzić i to wszystko.

Od tej pory można spokojnie zapoznać się z opisami produktów i zdecydować który wybrać.

Każdy z rowerów ma 80 pkt wartości tzn. że kupując go, uczestniczysz w naliczeniach prowizji do kwoty 1200 zł. Więc otrzymujesz rower i częściowy zwrot kosztów. Więcej na ten temat po zarejestrowaniu na adres e-mail.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY ŻE SĄ JUŻ W SPRZEDAŻY ZAPOWIEDZIANE WCZEŚNIEJ: nowy model trójkołowca "TRICYCLE", oraz całkowicie nowy składak BORA 3, z baterią samsunga 10AH w ramie. Są również do nabycia modele GUSTO i CANNY, które zostały szybko wyprzedane na początku sezonu. Prosimy o szybką decyzję, gdyż ilość powyższych modeli jest ograniczona.

Aby pomóc w wyborze roweru dla siebie, kilka słów o dostępnych modelach:

 1. Elektryczny rower: Mistral LX, Bora LX, Solano EX, Canny następna, udoskonalona technicznie wersja e-rowerów, które produkujemy już od kilku lat. Wysoka europejska klasa, modele których dużą ilość eksportujemy do UE. Rama sprawdzona (której design podoba się klientom), ta sama od lat 4, a akcesoria napędu elektrycznego wciąż udoskonalane i zmieniane na jakościowo lepsze.
 2. Erowery trójkołowe „Tricycle”; cieszące się bardzo dużym powodzeniem u osób mających kłopoty ruchowe, ale i dla osób jadących po zbiory na działkę, lub z narzędziami do pracy. Niezawodny, wysokiej klasy i jakości, bezkonkurencyjny na polskim rynku. Polecamy szczególnie, że klienci mogą ubiegać się o dofinansowanie (zresztą podobnie jak na każdy inny rower elektryczny). Prosimy do nas dzwonić, odpowiednio pokierujemy. W takiej jakości i cenie, nie ma konkurencji na polskim, ale jak zauważyliśmy również na europejskim rynku.
 3. Rowery z napędem elektrycznym Lumina i Lucciola. Super okazja cenowa. Jest to końcówka serii eksportowej do Włoch. Tak tani elektryczny rower z bateriami litowymi i z takim jakościowo napędem elektrycznym prawdopodobnie w Europie Państwo nie znajdziecie, gdyż jest to okazja cenowa, której już na pewno nie powtórzymy (cena normalna jest ok. 25% wyższa)!
 4. Erowery „Gusto” z silnikiem centralnym. Coraz popularniejszy silnik w Europie. Rower elektryczny bardzo efektywny i oszczędny w pobór energii.
 5. Dla majsterkowiczów polecamy montaż wysokiej klasy zestawów napędu elektrycznego w swoich rowerach. Można koło z silnikiem zamontować w większości rowerów klasycznych, gdyż szerokość silnika jest dopasowana do typowego, przedniego widelca. Jest to wysokiej klasy zestaw składający się z części elektrycznych zastosowanych w Mistralu LX. Silnik w kole 26” (można go przeszprychować dostosowując do innego wymiaru koła), bateria litowo-jonowa z ogniwami Samsunga, efektowny wyświetlacz z różnymi wskazaniami. Polecamy! Natomiast jeśli ktoś ma zwykły rower wysokiej klasy, lub jest do niego mocno przywiązany, a nie jest majsterkowiczem, musi jedynie dosłać lub przywieźć go do nas, a my odeślemy mu już jako rower elektryczny. To jest też możliwe.
 6. Rowery elektryczne INTB-302, 304, 305 są to e-rowery, które sprzedajemy już od 13 lat i wciąż mają swoich nabywców, ze względu na niską cenę.
 7. Erowery Mistral SD, Chinook SD, Bora SD uboższe wersje modeli Mistrala LX, Bory LX i Solano EX. Rama ta sama, ale nieco słabiej wyposażone oprzyrządowanie i akcesoria. Mają swoich zwolenników.
 8. Rower elektryczny Prime, e-rower z męską ramą, baterią umieszczoną nietypowo przy ramie pod kierownicą. Pozostałe części elektryczne najwyższej klasy; Takie jak np. w modelu Mistral LX. Dzięki wyjściu USB w baterii, rowerzysta może w trakcie modyfikacji i wdrażania jazdy lub postoju podładować telefon komórkowy, smartfon itp.
 9. Rowery elektryczne Camino, rewelacyjna cena jak na e-rower z baterią litowo-jonową. Prawdopodobnie najtańszy w Europie z taką baterią. Jedyny problem; tak niskie ceny są skalkulowane dla zamówienia w ilości min. 200 szt., lub 1000 szt. Jest to oferta dla sieci sklepów, eksporterów lub marketów. Choć można zamawiać również mniejsze ilości, gdyż będziemy starali się komasować zamówienia.
 10. Model Sally 28” koła, pierwsza prototypowa seria, która cieszy się od razu powodzeniem. Wysoka klasa, efektowny, ergonomiczny.

Jednocześnie:

 • Wszystkie nasze najnowsze e-rowery posiadają baterie litowo-jonowe Samsunga (chyba najlepsze w tej chwili na rynku).
 • Wszystkie nasze rowery elektryczne są zgodne z najnowszą normą Unii Europejskiej dotyczącą rowerów elektrycznych EN15194.
 • Wszystkie nasze e-rowery posiadają silniki 250W (maksymalna moc dopuszczona w Polsce i Europie do ruchu drogowego na zasadzie zwykłego roweru), bezszczotkowe, na dobrą sprawę możemy napisać – bezawaryjne. Genialnie prosta konstrukcja; przez kilkanaście lat po sprzedaży tysięcy e-rowerów, awarii silników mieliśmy zaledwie kilka i to przez błędy w użytkowaniu.

Copyright 2017 Wszelkie prawa zastrzezone.
Polityka Prywatności.

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.