Co wyróżnia nasz sklep ???

Wszyscy wiedzą, że każdy sklep utrzymują klienci i nie zmieni tego fakt, że producent zaproponuje Ci zachęcające marże. Bez klientów, … wiadomo. Jeżeli będziesz zaniżał ceny i kusił promocjami, … zyskasz „COŚ” co trudno nazwać zyskiem. Mało tego, Twój klient Ci nie obiecał, że wróci by znowu kupić. Więc jeżeli nie masz dobrego pomysłu, prędzej czy później … będziesz mógł opowiadać, ... że miałeś sklep i nawet marża 50% tego nie zmieni.

U nas jest inaczej.

Zostając naszym klientem, automatycznie uruchamiasz prosty mechanizm i zaczynasz uczestniczyć w podziale zysków. Nie tylko otrzymujesz kilkuprocentową zniżkę na każde kolejne swoje zakupy, ale otrzymujesz prowizję z sprzedaży innych osób.

Nie ma obowiązku comiesięcznych zakupów.

Nie masz żadnych obowiązków ani zobowiązań i możesz pozostać "klientem jednorazowym". Jednak jeżeli interesują Cię zyski, ... albo dodatkowy dochód, ... powinieneś budować grupę swoich klientów, zostając naszym partnerem. Jednorazowe zakupy, to cała inwestycja. Nawet o jej wysokości decydujesz sam, wybierając produkt lub produkty, o wartości 12 pkt. Takie konto gwarantuje Ci stałą aktywność i pozwala na swobodne zaangażowanie w dowolnym czasie. Uruchomienie tego konta powoduje, że osoby które zainteresujesz naszą ofertą, będą przypisane Tobie, a prowizja z ich zakupów zasili Twoje konto. Kolejne zakupy możesz robić w dowolnym czasie, a ich wartość punktowa wtedy nie będzie miała znaczenia. Punkty nie wykorzystane, są zapisywane i gdy uzbiera się 12 pkt, będą otwierać kolejne konta. Każde konto generuje dochód do kwoty 120 zł i możesz ich mieć dowolną ilość.

Możesz uruchomić sieć sklepów.

Każdy zarejestrowany z Twojego linku, który zacznie budować grupę swoich klientów, staje się partnerem. Ty otrzymujesz równowartość jego dochodów, na bierząco dopisywanych do Twojego konta. To tak, jak byś uruchomił kolejny sklep. Każdy kolejny patrner, to Twój kolejny sklep, z którego czerpiesz 100% dochodów.

Ale to nie wszystko.

Wśród klientów Twoich partnerów, znajdą się osoby, które wykorzystają swój link partnerski i też zaczną zarabiać. To też kolejne Twoje dochody. Kolejne 100% każdego z nich. W ten prosty sposób, możesz czerpać zyski z sieci sklepów, których nie musisz doglądać. Wszyscy klienci otrzymują takie same przywileje. Każdy otrzymuje Bonus i sam decyduje co z nim zrobić. Może zarabiać, promując sklep i produkty bez obowiązków i zobwiązań. Po naszej stronie jest cała logistyka sklepu i system rozliczeniowy programu partnerskiego. Każdy korzysta z tego za darmo. 

Pozyskując klienta, tak naprawdę pozyskujesz wspólnika w biznesie.

Partnera, który razem z Tobą przyczynia się do rozwoju sklepu, wzrostu obrotów i przypisu prowizji na Twoim i jego koncie. Wynika to z przyjętego planu marketingowego i wyróżnia nas wśród innych sklepów internetowych. Analizując różne sposoby wynagrodzeń, postanowiliśmy nasz plan marketingowy oprzeć na dwóch systemach. Otwartym, z którego otrzymujesz zyski polecając sklep, produkty i cały ten pomysł, rozliczanym do drugiego poziomu, oraz matrycowym, w którym oczkiem jest zakupiony produkt, a dokładnie, wartość punktowa, na którą składają się produkty. Takie połączenie powoduje, że osoba, która chce być tylko klientem, "bo nie lubi marketingu", też dostaje wynagrodzenie.

My nie pytamy klienta, czy chce uczestniczyć w programie partnerskim. To dzieje się automatycznie i pytać go nie musimy. To produkt przez niego kupiony, jest w systemie, a nie on. To miejsce w systemie, zajęte przez jego produkt, generuje dochód, a nie on. On dowiaduje się o korzyściach, czytając swoją pocztę, albo od osoby która poleciła mu nasz sklep. Dowiaduje się o możliwościach. Jeżeli zechce, może polecać sklep, produkty, pożyczkę która jest w naszej ofercie, system lub sposób zarabiania. Wtedy i Jego i Twoje dochody będą jeszcze szybciej rosły. (Otrzymujesz równowartość 100% jego dochodów.) Dochody są dzielone na dwa portfele. Z pierwszego przeznacza na ponowne zakupy, więc masz stałego klienta i stały dochód, z drugiego może wypłacić i dowolnie zagospodarować.

Właśnie poznałeś nasz sekret.

Nie proponuję Ci produktu. Proponuję Ci biznes. Biznes, którego atutem jest namacalny produkt. Nie mają wpływu na jego powodzenie kursy walut czy wahania giełdowe tylko Ty. Twoja inwencja i zaangażowanie. Dodatkowo, możesz liczyć na naszą pomoc, bo jesteśmy zainteresowani Twoim sukcesem. Aby czerpać z niego korzyści, wystarczy jeden raz zrobić zakupy, by aktywować swoje konto, wybierając produkt lub produkty o łącznej wartości dwunastu punktów. To wszystko.

Działamy tak od kilkunastu miesięcy i się rozwijamy. Przybywa nam klientów i partnerów którzy razem z nami realizują swoje plany. Klucz do sukcesu leży przed Tobą. 

Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojego konta, skorzystaj z linku osoby która Cię tu skierowała i utwórz konto. 

Wystarczy w formularz rejestracyjny wpisać adres email i wymyślone przez siebie hasło. Na pocztę przyjdzie link aktywacyjny, który należy potwierdzić i to wszystko.

Po zarejestrowaniu otrzymasz indywidualny link partnerski, prześlij go swoim znajomym i zachęć do zrobienia zakupów. Oni zaczną zarabiać, a Ty otrzymasz równowartość 100% ich dochodów. Drugie 100% otrzymasz od każdego z ich poleconych. Więcej informacji otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Aktywowanie konta, to cała inwestycja. Resztę dostajesz gratis. Jeżeli otrzymałeś Voucher upominkowy, wszystkie te przywileje otrzymujesz w prezencie, razem z upominkiem.

Copyright 2017 Wszelkie prawa zastrzezone.
Polityka Prywatności

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.