Co wyróżnia nasz sklep ???

Wszyscy wiedzą, że każdy sklep utrzymują klienci. Bez klientów, … wiadomo. Jeżeli będziesz zaniżał ceny i kusił promocjami, … zyskasz „COŚ” co trudno nazwać zyskiem. Mało tego, Twój klient Ci nie obiecał, że wróci by znowu kupić. Więc jeżeli nie masz dobrego pomysłu, prędzej czy później … będziesz mógł opowiadać, ... że miałeś sklep. Osobiście znam takie osoby.

U nas jest inaczej.

Każdy klient otrzymuje wyjątkowy BONUS.

Otrzymuje gotowy sklep do sprzedaży online z systemem gwarantującym sukces. Nawet jeżeli chciał być tylko klientem, albo uważa że w prowadzeniu sklepu nie posiada doświadczenia, może w krótkim czasie cieszyć się dodatkowym dochodem. Jeżeli zechce, ... dzięki otrzymanym materiałom, z łatwością jest w stanie, do swojego sklepu, pozyskiwać kolejnych klientów.

Każdy klient jest partnerem.

Pozyskując klienta, tak naprawdę pozyskujesz wspólnika w biznesie.

Partnera, który razem z Tobą przyczynia się do rozwoju sklepu, wzrostu obrotów i przypisu prowizji na Twoim i jego koncie. Wynika to z przyjętego planu marketingowego i wyróżnia nas wśród innych sklepów internetowych.

Naszemu klientowi, po prostu opłaca się być naszym klientem i już Ci tłumaczę dlaczego.

My nie pytamy klienta, czy chce skorzystać z bonusu, albo uczestniczyć w programie partnerskim. To dzieje się automatycznie i pytać go nie musimy. To produkt przez niego kupiony, jest w systemie, a nie on. To miejsce w systemie, zajęte przez jego produkt, generuje dochód, a nie on. On dowiaduje się o korzyściach, czytając swoją pocztę, albo od osoby która poleciła mu nasz sklep. Dowiaduje się o możliwościach. Jeżeli zechce, może polecać sklep, produkty, pożyczkę która jest w naszej ofercie, system lub sposób zarabiania. Wtedy i Jego i Twoje dochody będą jeszcze szybciej rosły. (Otrzymujesz równowartość 100% jego dochodów.) Dochody są dzelone na dwa portfele. Z pierwszego przeznacza na ponowne zakupy, więc masz stałego klienta i stały dochód, z drugiego może wypłacić i dowolnie zagospodarować.

Nie ma obowiązku comiesięcznych zakupów.

Jednorazowe zakupy, to cała inwestycja i o jej wysokości decydujesz sam, wybierając produkt lub produkty, o wartości 12 pkt. Takie konto posiada stałą aktywność i pozwala na swobodne zaangażowanie w dowolnym czasie.

Wszyscy klienci otrzymują takie same przywileje. Partnerską współpracę na lepszych warunkach aniżeli przyjęliśmy dla siebie. Każdy klient otrzymuje Bonus i zarabia dokładnie tak samo jak my, promując sklep i produkty. Buduje grupę swoich klientów, wykorzystując swój link partnerski, dokładnie tak samo jak my. Dodatkowo po naszej stronie jest cała logistyka sklepu i system rozliczeniowy programu partnerskiego. Korzysta z tego za darmo.

Właśnie poznałeś nasz sekret.

Nie proponuję Ci produktu. Proponuję Ci biznes. Biznes, którego atutem jest namacalny produkt. Nie mają wpływu na jego powodzenie kursy walut czy wahania giełdowe tylko Ty. Twoja inwencja i zaangażowanie. Dodatkowo, możesz liczyć na naszą pomoc, bo jesteśmy zainteresowani Twoim sukcesem. Aby czerpać z niego korzyści, wystarczy jeden raz zrobić zakupy, by aktywować swoje konto, wybierając produkt lub produkty o łącznej wartości dwunastu punktów. To wszystko.

Działamy tak od kilku miesięcy i się rozwijamy. Przybywa nam klientów i partnerów którzy razem z nami realizują swoje plany. Klucz do sukcesu leży przed Tobą. 

Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojego konta, skorzystaj z linku osoby która Cię tu skierowała i utwórz konto. 

Wystarczy w formularz rejestracyjny wpisać adres email i wymyślone przez siebie hasło. Na pocztę przyjdzie link aktywacyjny, który należy potwierdzić i to wszystko.

Po zarejestrowaniu otrzymasz indywidualny link partnerski, prześlij go swoim znajomym i zachęć do zrobienia zakupów. On zacznie zarabiać, a Ty otrzymasz równowartość 100% jego dochodów. Drugie 100% otrzymasz od jego poleconych. Więcej informacji otrzymasz na adres e-mail podany podczas rejestracji.

Aby otrzymać taką stronę partnerską, wystarczy odesłać mi maila zwrotnego, pisząc że taką chcesz. Koniecznie prześlij mi swoją nazwę, która będzie w adresie strony: http://cenasukcesu.getleads.pl/TWOJANAZWA-dropshipping/

Aktywowanie konta, to cała inwestycja. Resztę dostajesz gratis. Jeżeli otrzymałeś Voucher upominkowy, wszystkie te przywileje otrzymujesz w prezencie, razem z upominkiem.

Copyright 2017 Wszelkie prawa zastrzezone.
Polityka Prywatności

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.