W ostatnich latach coraz więcej mówi się o konopiach. 

Dzięki czemu Cannabis sativa powoli wraca do łask, ukazując swój nieograniczony potencjał wykorzystania – od przemysłu budowlanego, przez energetyczny, kosmetyczny na farmaceutycznym kończąc. 

Olej konopny zastosowany w kosmetykach ma pozytywny wpływ nie tylko na naszą skórę ale cały organizm.

Konopie siewne dostarczają wysokiej jakości składników mineralnych. W produktach z nasion konopi znajdziemy fosfor, potas, magnez, wapń, siarkę, żelazo, mangan, sód, krzem, miedź, platynę, bor, jod, nikiel i cynę, witaminy z grupy B, oraz A, C, E i K. Dzięki temu nasiona konopi działają wszechstronnie − obniżają poziom złego cholesterolu we krwi, wzmacniają system odpornościowy i zmniejszą stres. W nasionach konopi znajdziemy też spore ilości błonnika pokarmowego, który poprawia pracę układu pokarmowego, sprzyja redukcji masy ciała, obniża stężenie cholesterolu we krwi.

Kosmetyki INDIA charakteryzują się wyjątkowo łagodną formułą wzbogaconą o naturalny olej konopny, który zapewnia intensywne nawilżenie, koi podrażnienia i odpręża napięty naskórek. Są doskonałą alternatywą na ograniczenie wszechobecnej chemii.

Proponujemy je w różnych zestawach, podobnych do zaprezentowanych poniżej. Szczegóły wraz z opisami, po zarejestrowaniu na stronach sklepu.

Każdy z tych pakietów ma 40 pkt wartości tzn. że kupując go, uczestniczysz w naliczeniach prowizji do kwoty 600 zł. Więc otrzymujesz produkt, zwrot kosztów i kasę na dowolne przeznaczenie. Więcej na ten temat po zarejestrowaniu na adres e-mail.

Szczegółowe opisy produktów znajdują się na stronie sklepu.

Wysyłka bezpośrednio od producenta, bez kosztów przesyłki.

Aby zapoznać się z opisami i zrobić zakupy, - należy być zarejestrowanym. 

Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojego konta, skorzystaj z linku osoby która Cię tu skierowała i utwórz konto. Proszę w formularz rejestracyjny wpisać adres email i wymyślone przez siebie hasło. Na pocztę przyjdzie link aktywacyjny, który należy potwierdzić i to wszystko.

Copyright 2017 Wszelkie prawa zastrzezone.
Polityka Prywatności.

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.