To jest strona reklamowa Niezależnego Partnera Biznesowego.

Też możesz zostać Partnerem i uczestniczyć w zyskach tego sklepu.

Stare przysłowie mówi:

"Lepszy gram handlu, niż kilo roboty"

Jednak i w tą branżę wkroczyła konkurencja i sieje spustoszenie.

My nie obawiamy się konkurencji, a grono zadowolonych klientów stale nam rośnie. Znaleźliśmy sposób, który okazał się strzałem w dziesiątkę i możemy Ci go udostępnić.

Oceń czy warto się tym zająć!

Mamy Dla Ciebie Gotowy Sklep do Sprzedaży Online.

 • Z produktami, które cieszą się dużym zainteresowaniem.
 • Z systemem rozliczeniowym generującym stały, pasywny dochód.

Przyjęliśmy proste zasady.

Ty sprzedajesz, my dbamy o resztę.

 • Nie musisz inwestować w towar.
 • Nie zajmujesz się pakowaniem i wysyłką.

Mimo to, możesz mieć udział w zyskach tego sklepu.

 • Nie musisz inwestować w stronę internetową.
 • Nie potrzebny Ci hosting i domena.
 • Nie zajmujesz się zwrotami, reklamacjami i innymi czynnościami związanymi z prowadzeniem sklepu.

To wszystko robimy za Ciebie.

Dla Ciebie zostawiliśmy uczestnictwo w zyskach tego sklepu, przy minimalnym zaangażowaniu. Także finansowym.

Proponuję Ci ... Biznes!

Aby czerpać z niego korzyści, wystarczy aktywować swoje konto, wybierając produkt lub produkty o łącznej wartości dwunastu punktów. (Każdy z naszych produktów posiada wartość punktową.)

Zrobienie zakupów, to jedyna inwestycja!

Otrzymasz swój link referencyjny do gotowego i dobrze prosperującego sklepu i będziesz mógł opowiadać, że masz sklep internetowy i żadnych obowiązków.

Otrzymasz materiały reklamowe, swoją stronę partnera, taką jak ta, i naszą pomoc. Możesz reklamować i sprzedawać na terenie całej europy. Za sprzedany towar otrzymasz prowizję, którą co tydzień możesz wypłacać z bankomatu przy użyciu karty lub płacić nią za zakupy.

Ale To nie wszystko!

Gdyby w tym miejscu kończyła się nasza propozycja dla Ciebie, nie było by w niej nic atrakcyjnego. W większości sklepów właściciel pracuje sam. Ogromna ilość obowiązków i niestałe dochody, często powodują rezygnację. Mimo to, że cała logistyka sklepu jest po naszej stronie, z pewnością nasza współpraca szybko by się zakończyła.

 

Na wstępie napisałem, że znaleźliśmy sposób na sukces, więc już czas by go przedstawić.

 

U nas, każdy pozyskany przez Ciebie klient, otrzymuje te same możliwości co Ty. Zakupiony przez niego produkt, otwiera dla niego konto generujące dochód. Otrzyma swój link referencyjny i też będzie mógł opowiadać, że ma sklep. Otrzyma materiały reklamowe i za sprzedany towar swoją prowizję.

Pozyskując klienta, tak naprawdę pozyskujesz partnera w biznesie. Partnera, który razem z Tobą przyczynia się do rozwoju sklepu, wzrostu obrotów i przypisu prowizji na Twoim i jego koncie. Otrzymujesz równowartość 100% jego dochodów, dopisywane do Twojego konta na bierząco po każdej jego transakcji.

Jego klienci też się dowiadują, że mogą uczestniczyć w zyskach sklepu. Wykorzystując otrzymane materiały, też zaczynają zarabiać, a na Twoje konto wpływa kolejna prowizja. 

Twój klient zacznie zarabiać, a Ty otrzymasz:

 • Równowartość 100% jego dochodów.
 • Drugie 100% otrzymasz od jego poleconych.

Dopisywane do Twojego konta na bierząco po każdej transakcji.

Jak widzisz, tu nikt nie pracuje sam i Twój dochód jest wynikiem pracy zespołu, do którego wielkości możesz się przyczynić polecając sklep, produkty, system, brak obowiązków, czy cokolwiek uznasz. Nawet jedna osoba, którą zainteresujesz, jest w stanie przyczynić się do podwyższenia stanu Twojego konta. Razem z jej klientami stworzysz swój zespół.

Zespół to gwarancja Twoich zysków i stały, pasywny dochód. Zawsze przecież ktoś zrobi kolejne zakupy albo zainteresuje nową osobę. Nie będziesz w stanie tego kontrolować, ... czego Ci życzę.

Możesz do tej propozycji podejść całkiem na luzie, albo potraktować poważnie. Zamknąć tę stronę, albo zająć się jak biznesem i w krótkim czasie, cieszyć się drugą wypłatą.

Swoją pracę możesz wykonywać w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Wystarczy kierować osoby na Twoją stronę partnerską. Można to robić na różne sposoby. Podczas spotkań towarzyskich, poprzez ogłoszenia czy portale społecznościowe. To jest Twój biznes, więc warto wykazać odrobinę inwencji.

Twój klient, to nie tylko jednorazowa prowizja za sprzedany produkt. Każda osoba może okazać się partnerem z szerokimi kontaktami, pomysłami i umiejętnościami. Dlatego warto tu zaprosić każdego. Przekonasz się, że raz pozyskany, staje się stałym klientem, mimo że u nas nie ma obowiązku ponownego kupowania, polecania czy czegokolwiek.

Cały Ten pomysł, system rozliczeniowy, materiały i obsługę sklepu otrzymujesz za darmo. Wystarczy aktywować swoje konto.

Codziennie się przekonuję, że są osoby, które szukając dodatkowego dochodu, pakują się w różne dziwne programy. Jeżeli ktoś Ci oferuje biznes, w którym nic nie musisz, to znaczy że nie traktuje Cię poważnie. Biznes to inwestycje, działanie i praca. Jeżeli dotarłeś w to miejsce, już wiesz na czym polega nasza propozycja. Ryzykujesz tylko tym, że może Ci się udać i zdobędziesz przewagę nad tymi, którzy jeszcze naszej oferty nie poznali. Ten biznes robią klienci. Poznaj go oczami klienta.

Kliknij w wybrany baner i wybierz dla siebie produkt.

W naszej ofercie są m.in. suplementy diety. Dzisiaj prawie każdy połyka jakieś witaminy, by nie chorować, a zdrowie stało się popularnym tematem. Warto wiedzieć, że nasze cechuje bogaty skład, wysoka przyswajalność i skuteczność. Szczegóły znajdziesz w opisach na stronie sklepu.

 

Nie mogło zabraknąć kosmetytów, dlatego proponujemy zrobione na bazie oleju konopnego, które doskonale pielęgnują i odżywiają każdą skórę. CBD, czyli Kannabidiol (cannabinoidol). Prawdziwe panaceum na wiele chorób. Znajduje coraz więcej zastosowań m.in. w terapii nowotworów, lekoopornej padaczki, bólów przewlekłych i migrenowych, stwardnienia rozsianego, jaskry, zaburzeń lękowych i depresji.

Robiąc zakupy w naszym sklepie, otrzymujesz wartościowy produkt w cenie producenta. Oprócz konkurencyjnych cen, każdy produkt posiada wartość punktową. Z kolei, każde dwanaście punktów, otwiera klientowi konto generujące dochód. Można je uzyskać, kompletując swój "koszyk". Jeżeli tym pomysłem zainteresujesz kilka osób, uzyskasz stałe, dodatkowe dochody.

Poznaj doskonałe narzędzie do pozyskiwania partnerów i klientów.

Jeżeli zawarte na tych stronach informacje Cię zainteresowały, pozostało zrobić kolejny krok.

Wypełnienie tego formularza daje Ci dostęp do Twojego Back Office. Znajdziesz tam swój link referencyjny, dzięki któremu będziesz pozyskiwał swoich klientów i kolejnych partnerów. Uzyskasz dostęp do informacji przekazywanych na twoją pocztę. Uzyskasz dostęp do materiałów informacyjnych i reklamowych, takich jak ta strona. Wystarczy że odeślesz mi maila zwrotnego, pisząc że taką chcesz. 

 • Wypełniając go, wpisz swój najlepszy adres e-mail, najlepiej Gmail. (poczta innych operatorów często wpada do spamu).
 • Wpisz wymyślone przez siebie hasło.
 • Rejestruj się z linku osoby, która przesłała Ci tę ofertę, gdyż u nas ma znaczenie system poleceń.
 • Zaznacz akceptację regulaminu i koniecznie potwierdź link, który automatycznie jest wysyłany na podany adres e-mail.
 • Dopiero po potwierdzeniu linku, zaloguj się do swojego Back Office.
 • Odbieraj swoją pocztę, gdzie będą wysyłane wszystkie informacje dotyczące naszej współpracy i sposobu zarabiania.

UWAGA !!! Klikając w to zdjęcie formularza rejestracyjnego, otworzy się aktywny formularz, z ukrytym Kodem polecenia. By się zarejestrować, wystarczy wpisać e-mail i hasło.

Gdyby okienko Kodu polecenia się pojawiło proszę wpisać: Oi7okLjEkm

Sama rejestracja jest darmowa i niezobowiązująca a pozwala na spokojne zapoznanie się z produktami i naszą ofertą. Dlatego proponuję wykonać ją teraz, by spokojnie podjąć właściwą decyzję, który z produktów wybrać, by aktywować swoje konto.  

Wystarczy jeden raz po zarejestrowaniu, wybrać produkt o wartości 12 pkt,

by jako Dodatek Do Zakupów, ... otrzymać:

Gotowy Sklep do sprzedaży online,  

 • z produktami, które cieszą się dużym zainteresowaniem.
 • z systemem rozliczeniowym, generującym stały, pasywny dochód. 

Masz zagwarantowany: 

 • stały dostęp do Backoffice i aktywność w programie,
 • stałe naliczanie prowizji za sprzedaż produktów,
 • oraz 100% tego co zarobi Twój klient i kolejne 100%, które zarobi jego klient.

Jeżeli otrzymałeś Voucher upominkowy, wszystkie te przywileje otrzymujesz w prezencie, razem z upominkiem.

Copyright 2017 Wszelkie prawa zastrzezone.
KONTAKT: Janusz Łytka 609 583 837 - Polityka Prywatności

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.