To jest strona reklamowa Niezależnego Partnera Biznesowego.

Też możesz zostać Partnerem i uczestniczyć w zyskach tego sklepu.

Stare przysłowie mówi:

"Lepszy gram handlu, niż kilo roboty"

Jednak i w tą branżę wkroczyła konkurencja i sieje spustoszenie.

My nie obawiamy się konkurencji, a grono zadowolonych klientów stale nam rośnie. Znaleźliśmy sposób, który okazał się strzałem w dziesiątkę i możemy Ci go udostępnić.

Oceń czy warto się tym zająć!

Mamy Dla Ciebie Gotowy Sklep do Sprzedaży Online.

 • Nie musisz inwestować w towar.
 • Nie potrzebujesz magazynu.
 • Nie zajmujesz się pakowaniem i wysyłką.

Mimo to, możesz mieć udział w zyskach tego sklepu.

 • Nie musisz inwestować w stronę internetową.
 • Nie potrzebny Ci hosting i domena.
 • Nie potrzebujesz specjalnego oprogramowania.
 • Nie zajmujesz się rozmowami handlowymi.

Ty sprzedajesz, my dbamy o resztę.

 • Nie zajmujesz się poszukiwaniem nowych produktów.
 • Nie musisz tworzyć opisów produktów.
 • Nie musisz wiedzieć jak wstawiać zdjęcia produktów.
 • Nie zajmujesz się kosztem i standardem magazynu.
 • Nie zajmujesz się wyborem firmy kurierskiej.
 • Nie ponosisz kosztów przesyłki.
 • Nie zajmujesz się zwrotami, reklamacjami i innymi czynnościami związanymi z prowadzeniem sklepu.

To wszystko robimy za Ciebie.

Dla Ciebie zostawiliśmy uczestnictwo w zyskach tego sklepu, przy minimalnym zaangażowaniu. Także finansowym.

Proponuję Ci Biznes!

Aby czerpać z niego korzyści, wystarczy wybrać któryś z produktów, by aktywować swoje konto. Zakup produktu, to jedyny wkład finansowy. Zostając klientem sklepu, automatycznie otwierasz konto generujące dochód. Otrzymasz swój link referencyjny do gotowego i dobrze prosperującego sklepu i będziesz mógł opowiadać, że masz sklep internetowy i żadnych obowiązków.

Otrzymasz materiały reklamowe, swoją stronę partnera, taką jak ta, i naszą pomoc. Możesz reklamować i sprzedawać na terenie całej europy. Za sprzedany towar otrzymasz prowizję, którą co tydzień wypłacasz z bankomatu przy użyciu karty.

Ale To nie wszystko!

Gdyby w tym miejscu kończyła się nasza propozycja dla Ciebie, nie było by w niej nic atrakcyjnego. W większości sklepów właściciel pracuje sam. Ogromna ilość obowiązków i niestałe dochody, często powodują rezygnację. Mimo to, że cała logistyka sklepu jest po naszej stronie, z pewnością nasza współpraca szybko by się zakończyła.

 

Na wstępie napisałem, że znaleźliśmy sposób na sukces, więc już czas by go przedstawić.

 

U nas, każdy pozyskany przez Ciebie klient, otrzymuje te same możliwości co Ty. Zakupiony przez niego produkt, otwiera dla niego konto generujące dochód. Otrzyma swój link referencyjny i też będzie mógł opowiadać, że ma sklep. Otrzyma materiały reklamowe i za sprzedany towar swoją prowizję.

Pozyskując klienta, tak naprawdę pozyskujesz partnera w biznesie. Partnera, który razem z Tobą przyczynia się do rozwoju sklepu, wzrostu obrotów i przypisu prowizji na Twoim i jego koncie. Otrzymujesz równowartość 50% jego dochodów, dopisywane do Twojego konta na bierząco po każdej jego transakcji.

Jego klienci też się dowiadują, że mogą uczestniczyć w zyskach sklepu. Wykorzystując otrzymane materiały, też zaczynają zarabiać, a na Twoje konto wpływa kolejna prowizja.

Jak widzisz, tu nikt nie pracuje sam i Twój dochód jest wynikiem pracy zespołu, do którego wielkości możesz się przyczynić polecając sklep, produkty, system, brak obowiązków, czy cokolwiek uznasz. Zespół, to gwarancja Twoich zysków. 

Swoją pracę możesz wykonywać w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Wystarczy kierować osoby na Twoją stronę partnerską. Można to robić na różne sposoby. Podczas spotkań towarzyskich, poprzez ogłoszenia czy portale społecznościowe. To jest Twój biznes, więc warto wykazać odrobinę inwencji.

Twój klient, to nie tylko jednorazowa prowizja za sprzedany produkt. Każda osoba może okazać się partnerem z szerokimi kontaktami, pomysłami i umiejętnościami. Dlatego warto tu zaprosić każdego. Przekonasz się, że raz pozyskany, staje się stałym klientem, mimo że u nas nie ma obowiązku ponownego kupowania, polecania czy czegokolwiek.

Cały Ten pomysł, system rozliczeniowy, materiały i obsługę sklepu otrzymujesz za darmo. Wystarczy aktywować swoje konto.

Kolejnym atutem są produkty, cieszące się dużym zainteresowaniem w Polsce i za granicą.

W naszej ofercie są m.in. suplementy diety. Dzisiaj prawie każdy połyka jakieś witaminy, by nie chorować, a zdrowie stało się popularnym tematem. Warto wiedzieć, że nasze cechuje bogaty skład, wysoka przyswajalność i skuteczność.

Nie mogło zabraknąć kosmetytów, dlatego proponujemy zrobione na bazie oleju konopnego, które doskonale pielęgnują i odżywiają każdą skórę. 

Coraz większą popularnością cieszą się pojazdy elektryczne, dlatego w naszej ofercie znalazły się rowery elektryczne, doskonałe dla ludzi zdrowych i pomocne osobom z problemami zdrowotnymi.

Pełną ofertę produktową z opisami, znajdziesz na stronach sklepu.

Kliknij w wybrany baner i przekonaj się jak wyjątkowa jest nasza oferta.

Jeżeli zawarte na tych stronach informacje Cię zainteresowały, pozostało zrobić kolejny krok.

Wypełnienie tego formularza daje Ci dostęp do Twojego Back Office. Dostęp do Twojego portfela, gdzie będzie naliczana Twoja prowizja i skąd będziesz mógł ją wypłacić. Znajdziesz tam swój link referencyjny, dzięki któremu będziesz pozyskiwał swoich klientów i kolejnych partnerów. Uzyskasz dostęp do informacji przekazywanych na twoją pocztę. Uzyskasz dostęp do materiałów informacyjnych i reklamowych, takich jak ta strona. Wystarczy że odeślesz mi maila zwrotnego, pisząc że taką chcesz. 

 • Wypełniając go, wpisz swój najlepszy adres e-mail, najlepiej Gmail. (poczta innych operatorów często wpada do spamu).
 • Wpisz wymyślone przez siebie hasło.
 • Rejestruj się z linku osoby, która przesłała Ci tę ofertę, gdyż u nas ma znaczenie system poleceń.
 • Zaznacz akceptację regulaminu i koniecznie potwierdź link, który automatycznie jest wysyłany na podany adres e-mail.
 • Dopiero po potwierdzeniu linku, zaloguj się do swojego Back Office.
 • Odbieraj swoją pocztę, gdzie będą wysyłane wszystkie informacje dotyczące naszej współpracy i sposobu zarabiania.

UWAGA !!! Klikając w to zdjęcie formularza rejestracyjnego, otworzy się aktywny formularz, z ukrytym Kodem polecenia. By się zarejestrować, wystarczy wpisać e-mail i hasło.

Gdyby okienko Kodu polecenia się pojawiło proszę wpisać: Oi7okLjEkm

Sama rejestracja jest darmowa i niezobowiązująca a pozwala na spokojne zapoznanie się z naszą ofertą. Dlatego proponuję wykonać ją teraz, by spokojnie podjąć właściwą decyzję, jakim portfelem aktywować swoje konto.  

Wystarczy wybrać produkt o wartości 40 pkt, by uzyskać:

 • stałą aktywność w programie,
 • stałe naliczanie prowizji z tytułu zakupów,
 • oraz 50% tego co zarobi Twój polecony i kolejne 50%, które zarobi jego polecony.

Copyright 2017 Wszelkie prawa zastrzezone.
KONTAKT: Janusz Łytka 609 583 837 - Polityka Prywatności

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.