Zapraszamy na ...

Zanim zrobisz zakupy, rejestruj się z linku referencyjnego lub po prostu zaloguj. 

Dostęp do formularza znajdziesz na stronie reklamowej Partnera, w prawym górnym rogu, a także jej dalszej części, albo na swojej poczcie, jeżeli wcześniej pozwoliłeś na przesłanie linku.

Twój Niezbędnik

To pakiet podstawowych produktów, przeznaczony do codziennej pielęgnacji naszej skóry.

Będąc w gronie znajomych, możesz pokazać jakich produktów używasz, a oni mogą na własnej skórze przekonać się o wyjątkowości produktu.

To najlepszy sposób na pozyskanie kolejnego klienta i podreperowanie portfela.

W skład zestawu wchodzą: 

  • bezbarwna pomadka do ust 3,8g - 9,99 zł
  • krem do rąk 100ml - 12,99 zł
  • krem do stóp 75ml - 11,99 zł
  • serum do suchej skóry 50ml - 19,99

Kupując każdy produkt osobno, trzeba by zapłacić prawie 55 złotych.

Kupując w pakiecie płacisz tylko 51 zł i dodatkowo otrzymujesz prezent.

  • plecak India - GRATIS

Cały zestaw posiada 12 punktów, więc dodatkowo otwiera miejsce w matrycy.

Jaki miód wybrać, prawdziwy czy sztuczny?

Miód sztuczny -  produkt spożywczy syntetyczny, stworzony przez człowieka, naśladujący miód naturalny, który w smaku i wyglądzie jest podobny do jego naturalnego odpowiednika.

Miód sztuczny uzyskuje się poprzez rozkład cukrów złożonych, ( najczęściej  z syropu ziemniaczanego) sacharozy lub izoglukozy na cukry proste w procesie podgrzewania z dodatkiem słabych kwasów, jako katalizatorów. Następnie dodawane są barwniki, aromaty oraz esencje smakowe.

Nie zawiera unikalnych składników obecnych w miodzie naturalnym, dlatego nie posiada właściwości leczniczych, smakowych i zapachowych, charakterystycznych dla naturalnego miodu.

Kupując miód sztuczny, warto pamiętać o jego przeznaczeniu, głównie kulinarnym i nie oczekiwać zbyt wielkich korzyści dla zdrowia z racji jego stosowania.

Prawdziwy miódma właściwości przeciw wirusowe i antybakteryjne. Wzmacnia serce, koi nerwy, ożywia mózg, goi rany, a do tego wspaniale smakuje i z powodzeniem zastępuje zwykły cukier. Rozcieńczony i podany na zimno, działa przeciw biegunkowo, a bardziej stężony i lekko podgrzany zwalcza zaparcie i poprawia trawienie. 

Produkcja kilograma miodu, wymaga od pszczół ok. 60 tyś wylotów po nektar, podczas których siadają na 12 milionach kwiatów. Te pracowite owady najpierw znoszą do ula nektar kwiatowy lub spadź, następnie odpowiednio przerabiają pod wpływem wytworzonych enzymów i kwasu mrówkowego. 
Wartość kaloryczna miodu wynosi około 320 kcal. W miodach dominują naturalne cukry proste, pewne ilości mikroelementów (m.in. żelazo, magnez, wapń), niewielkie ilości witamin typu A, B1, B6, B12, C oraz inne. W analizie mikroskopowej miód zawiera ziarna pyłku roślin, z których został zebrany nektar. 

Jak mogę skorzystać z promocji ???

Wystarczy w czasie trwania promocji zalogować się do swojego panelu klienta, wybrać właściwy pakiet promocyjny i sfinalizować jego zakup.

Jeżeli jeszcze nie posiadasz swojego konta, skorzystaj z linku osoby która Cię tu skierowała i utwórz konto.

Jeżeli chcesz być informowany o promocjach, podaj swoje dane i przeglądaj swoją pocztę. Na pewno warto.

Copyright 2017 Wszelkie prawa zastrzezone.
Polityka Prywatności.

To jest obszar dolnego suwaka. Możesz edytować ten tekst lub wstawić tutaj dowolny element. Jest to znakomite miejsce na wstawienie formularza zapisu lub licznika odliczającego czas do końca promocji lub ilości pozostałych sztuk towaru.